شرکت سفرکارت ملی یار همیشگی کارکنان زحمت کش و خدوم ذوب آهن بوده و خواهد بود
سید مهدی خراسانی ،حسن مجیدی و مدیران ستادی شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی با مدیران عالی کارخانه ذوب آهن اصفهان دیدار کردند.
در این جلسه مهندس بهرامی معاون منابع انسانی و مهندس تقی یار رییس کمیسیون معاملات و معاون روابط عمومی شرکت ذوب آهن حضور داشتند.
در این جلسه به چگونگی ارائه خدمات گردشگری در پساکرونا پرداخته شد.
سید مهدی خراسانی مدیرعامل شرکت سفرکارت ملی در این جلسه تاکید کرد: همانطور که پیشتر هم بیان شده بود کارخانه ذوب آهن اصفهان جایگاه کنونی خود در کشور و افکار عمومی را مدیون تلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمتکش این مجموعه می باشد. در همین راستا مجموعه سفر کارت ملی به عنوان عضو کوچکی در کشور از هیچ کوشش و تلاشی در ارائه خدمات به این عزیزان دریغ نکرده وهمواره در تلاش است تا کیفیت و نوع خدمات را بالا برده وبهترین خدمات را با نازل ترین قیمت برای این عزیزان فراهم نماییم.
هدف ما در این قرارداد ارائه خدمات است و نگاه تجاری به شرکت ذوب آهن نداریم. چرا که در گام اول هیچ گاه خود را از این عزیزان جدا ندانسته و در گام دوم دستبوس جامعه کارگری و خادم آنها دانسته است.
خراسانی تصریح کرد: وظیفه ذاتی ما ارائه خدمات به کارکنان دولت و بازنشستگان معزز است.
شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی سال گذشته طی قراردادی ارائه خدمات به کارکنان ذوب آهن را در دست گرفت که به دلیل شیوع بیماری کوید ۱۹ و اهمیت سلامت مسافران گرامی ارائه خدمات و سفرها متوقف گردید.
©2020 SafarCard Travel Agency, All Right Reserved