نمایندگی سفرکارت بازگشایی شد
نمایندگی سفرکارت با بازگشایی دفتر فروش تور به بازنشستگان محترم و ارائه خدمات سفر در شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نمومد
دفتر شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی شهر اصفهان که از اوایل سال جاری به دلیل برخی تغییرات از چرخه فعالیت خارج شده بود بازگشایی شد.
به گزارش پارسینه؛ مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره این شرکت با تصریح این موضوع گفت: استان اصفهان یکی از مراکز با اهمیت برای این شرکت است و بنایی برای عدم فعالیت این شعبه نداریم.

سید مهدی خراسانی افزود: شرکای تجاری ما در این استان بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

وی در خصوص ارائه خدمات به شرکت های طرف قرارداد در این استان هم توضیح داد: در حال حاضر به دلیل راه اندازی سامانه جدید سفرکارت و تمرکز اطلاعات این خدمات از طریق دفتر مرکزی انجام خواهند شد.

مدیرعامل سفرکارت ملی تاکید کرد: بازنشستگان معزز استان کماکان می توانند از خدمات تورهای بازنشستگی بهرمند شوند و شرکت هایی مانند ذوب آهن و فولاد نیز بابت ارائه خدمات با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل کنند.

دکتر خراسانی در پایان با بیان اینکه برنامه ویژه ای برای استان اصفهان داریم عنوان کرد: اصفهان به عنوان یکی از مراکز مهم گردشگری یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری است و ما قصد داریم با فروش سفرکارت خدمات این استان را بیش از پیش تقویت کنیم.

برای ارتباط با دفتر مرکزی تهران مراجعان می توانند با شماره ۴۲۶۴۳_۰۲۱ و داخلی ۷۰۶ و ۷۰۷ و یا از طریق سایت به آدرس www.safarcard.ir اقدام نمایند.
©2020 SafarCard Travel Agency, All Right Reserved