دو شنبه 23 دی 98
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی مجری انحصاری تورهای بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری با مدیر منطقه مرکزی صندوق بازنشستگی کشوری در استان اصفهان دیدار کرد
تورهای ارزان قیمت و اقساطی برای بازنشستگان فعال می شود
دکتر سید مهدی خراسانی در این دیدار با تاکید بر برگزاری با کیفیت تورهای بازنشستگی از بزنامه این شرکت جهت راه اندازی تورهای ارزان قیمت و اقساطی برای بازنشستگان خبر داد.
عبادی نیز با قدردانی از زحمات شرکت سفرکارت ملی و اعلام رضایت بازنشستگان از برگزاری تورها و کیفیت آنها اذعان کرد: وظیفه ما خدمت به بازنشستگان معزز است و در این مسیر از هیچ عملی کوتاهی نمی کنیم.
عبادی خصوصا درباره بازنشستگان منطقه مرکزی کشور و خصوصا اصفهان عنوان کرد: سفرکارت ملی با حمایت صندوق بازنشستگی می تواند در برنامه های سفر علاوه بر سهمیه بازنشستگان فعالیت کند و این خواست بازنشسته است.
در پایان مقرر شد به زودی تورهای ارزان قیمت و اقساطی از طریق سفرکارت ملی برای بازنشستگان فعال شود.
اطلاعات بیشتر
یک شنبه 15 دی 98
بازگشایی مجدد دفتر فروش و ارائه خدمات سفر در اصفهان
بازگشایی مجدد دفتر فروش و ارائه خدمات سفر در اصفهان
دفتر شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی که از اوایل سال جاری به دلیل برخی تغییرات از چرخه فعالیت خارج شده بود بازگشایی شد.
به گزارش پارسینه؛ مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره این شرکت با تصریح این موضوع گفت: استان اصفهان یکی از مراکز با اهمیت برای این شرکت است و بنایی برای عدم فعالیت این شعبه نداریم.
سید مهدی خراسانی افزود: شرکای تجاری ما در این استان بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
وی در خصوص ارائه خدمات به شرکت های طرف قرارداد در این استان هم توضیح داد: در حال حاضر به دلیل راه اندازی سامانه جدید سفرکارت و تمرکز اطلاعات این خدمات از طریق دفتر مرکزی انجام خواهند شد.
مدیرعامل سفرکارت ملی تاکید کرد: بازنشستگان معزز استان کماکان می توانند از خدمات تورهای بازنشستگی بهرمند شوند و شرکت هایی مانند ذوب آهن و فولاد نیز بابت ارائه خدمات با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل کنند.
دکتر خراسانی در پایان با بیان اینکه برنامه ویژه ای برای استان اصفهان داریم عنوان کرد: اصفهان به عنوان یکی از مراکز مهم گردشگری یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری است و ما قصد داریم با فروش سفرکارت خدمات این استان را بیش از پیش تقویت کنیم.
برای ارتباط با دفتر مرکزی تهران مراجعان می توانند با شماره ۴۲۶۴۳_۰۲۱ و داخلی ۷۰۶ و ۷۰۷ و یا از طریق سایت به آدرس www.safarcard.ir اقدام نمایند.
اطلاعات بیشتر
تورهای ما
ارتباط با ما
آدرس
تهران، خیابان ولیعصر، روبروی توانیر،
کوچه شمس، پلاک 3
تلفن
021 42643
فکس
عضویت در خبرنامه
©2020 SafarCard Travel Agency, All Right Reserved