شنبه 22 شهریور 99
سید مهدی خراسانی، مدیرعامل شرکت سفرکارت ملی عنوان کرد؛ در طول مدت مذاکره طرح های متعددی از سوی دو مجموعه مطرح و بررسی شد که در نهایت قرارداد همکاری بر اساس گردشگری سلامت تدوین و به امضاء رسید.
روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی خبر از انعقاد قرارداد همکاری با "شرکت آنتریپ" داد.
در ادامه خراسانی عنوان کرد؛ اکثر سفرها و ترددهای بین دو کشور قالباً سفرهای زیارتی بوده است، اما با امضا این قرارداد و با توجه به گستردگی فعالیت آنتریپ در کشور دوست و همسایه مان عراق و از سوی دیگر ظرفیت های بینظیر گردشگری- تفریحی و مراکز تخصصی پزشکی و هزینه های پایین آن در ایران امیدوار هستیم بتوانیم سفیر و نماینده شایسته در ارائه خدمات به این عزیزان نیز باشیم.
مهندس فضلی، مدیرعامل شرکت آنتریپ نیز با بیان اینکه شرکت آنتریپ در حال حاضر 30 نمایندگی فعال در داخل عراق و ایران و تنها نماینده انحصاری تورهای زیارتی در کشور عراق می باشد، ابراز امیدواری کرد، با امضا این قرارداد با شرکت سفر کارت ملی که دارای سابقه خوب و درخشانی در صنعت گردشگری و اجرای تور دارد، گام مهمی در راستای توسعه همکاری متوازن بین دو کشور در حوضه گردشگری رقم خواهد خورد.

اطلاعات بیشتر
سه شنبه 21 مرداد 99
دومین جایزه تعالی صنعت گردشگری در راستای ارتقا و ارزشیابی هتل‌ها و مراکز خدماتی فعال در صنعت گردشگری که از سوی پارک علم و فناوری و صنایع نرم فرهنگی، برنامه ریزی و انجام شده بود با مشارکت سفرکارت ملی به عنوان اسپانسر اصلی رخ داد.
برگزاری دومین جایزه تعالی صنعت گردشگری با مشارکت شرکت سرمایه گذاری سفر کارت ملی
در این رویداد که به صورت مجازی برگزار شد از فعالان عرصه گردشگری قدردانی شد و گزارشی از ارزشیابی هتل ها ارائه شد.
معاون گردشگری، وزیر گردشگری مشاور وزیر و دکتر ایمانی، رئیس هیئت مدیره هگتا و دکتر خراسانی، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سفر کارت ملی از مهمانان این برنامه بودند.
جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برای دومین سال برگزار شده است.
به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی این برنامه به صورت مجازی برگزار گردید.

اطلاعات بیشتر
سه شنبه 21 مرداد 99
نشست مشترک شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی و انستیتو سلامت دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد
به‌ گزارش روابط‌ عمومی شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی، دکتر سید مهدی خراسانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سفرکارت ملی، از امضای تفاهم نامه با دکتر جلال الدین میرزای رزاز، رئیس انستیتو سلامت و تغذیه دانشگاه شهید بهشتی در خصوص برگزاری تورهای سلامت محور بازنشستگان معزز، انجام چک آپ سلامت و برگزاری کلاس های آموزشی با محوریت برنامه های تغذیه ی سالم، خبر داد.
اطلاعات بیشتر
سه شنبه 21 مرداد 99
لزوم گسترش تعامل همه جانبه برای هم‌افزایی هر چه بیشتر و استفاده از ظرفیت های دو مجموعه
با تاکید مدیرعامل شرکت سفرکارت ملی در نشست مدیران ارشد آژانس شاهدان کوثر صورت گرفت
طی جلسه برگزار شده در آژانس شاهدان کوثر، دکتر خراسانی، نائب رئیس و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی با مهندس جعفری، مدیرعامل آژانس شاهدان کوثر، به منظور انجام همکاری های فی مابین اقدام به امضای تفاهم نامه نمودند.
لازم به ذکر است آژانس شاهدان کوثر، یکی از شرکت های بنیاد شهید، با دارا بودن 7 هتل در نقاط مختلف کشور، از سال 1378 فعالیت خود را با دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آغاز نمود.

اطلاعات بیشتر
دو شنبه 6 مرداد 99
مدیر عامل و مدیران ستادی شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی از هتل پنج ستاره میزبان بابلسر بازدید کردند.
بازدید مدیرعامل و مدیران اجرایی شرکت سفرکارت ملی از هتل پنج ستاره میزبان بابلسر
سید مهدی خراسانی با قدردانی از حاج بابایی مالک و بهره بردار هتل گفت؛ باعث خوشحالی است که بخش خصوصی توانسته با وجود مشکلات اقتصادی در زمینه کار آفرینی و رونق صنعت گردشگری هتلی با این امکانات را ساخته و بهره برداری کند.مدیرعامل شرکت سفرکارت ملی در جلسه ای با حضور مدیربازاریابی و فروش مجموعه میزبان درباره ارائه خدمات به بازنشستگان برنامه ریزی کرد.
خراسانی نوید داد؛ بزودی برنامه ترکیبی اقامتی، تفریحی و درمانی مختص بازنشستگان از سوی شرکت سفرکارت ملی اجرا خواهد شد.
هتل پنج ستاره میزبان هفته گذشته با حضوردکتر مونسان وزیر گردشگری افتتاح شده است.

اطلاعات بیشتر
دو شنبه 6 مرداد 99
جلسه با حضور مدیرعامل و مدیران ستادی سفرکارت و جناب آقای فراهانی معاون رفاهی و منابع انسانی برگزار ودر خصوص عقد قرارداد و ارائه خدمات گردشگری و رفاهی صحبت و توافقات لازم صورت گرفت.
برگزاری جلسه شرکت سفرکارت ملی در ساختمان مرکزی شرکت صنعتی معدنی چادر ملو
فراهانی ضمن تشکر از حضور مدیران اجرائی مجموعه سفرکارت گفت شرکت معدنی چادر ملو یکی از بزرگترین معادن صنعتی کشور هست که با بیش از ۴۰۰۰هزار نیروی انسانی در حوزه اکتشاف و استخراج سنگ آهن و تولید کنستانتره و محصولات فولادی فعالیت دارد.
دکتر سید مهدی خراسانی نیز ضمن ابراز خرسندی از توافق حاصله گفت باتوجه به نقش پرسنل خدوم و زحمتکش این مجموعه به عنوان سربازان خط مقدم صنعت تولید و تلاشهای شبانه روزی کارگران عزیز معادن،اطمینان خاطر را به این عزیزان داد که سفرکارت ملی از تمام توان وتلاش خود را در ارائه متنوع ترین وکاملترین خدمات گردشگری و رفاهی بکار خواهد برد تا بتواند لحظات شاد خطره انگیز وبیاد ماندی را برای این عزیزان فراهم نماید.

اطلاعات بیشتر
شنبه 28 تیر 99
دکتر سید مهدی خراسانی ,آقای حسن مجیدی و مدیر بازاریابی و فروش شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی پیرو همکاری این شرکت با هلدینگ تفریحی ایران فان درجزیره کیش از تم پارک دارآباد این مجموعه بازدید کردند.
بازدید مدیران شرکت سفرکارت ملی از پروژه تم پارک دارآباد هلدینگ تفریحی ایران فان
مدیر عامل سفر کارت ملی در این بازدید با ابراز رضایت و قدردانی از ایجاد چنین مجموعه بینظیری در تهران گفت؛ متاسفانه تم پارک ها هنوز نتوانسته اند آنطور که باید در سطح جامعه به عنوان تفریحگاه جا بازکنند و بسیاری از مردم آنها را نمی شناسند و یا به دلیل عدم آگاهی از کنار آن عبور میکنند.
خراسانی تصریح کرد: تم پارک ها جزو تفریحگاههایی هستند که دربرگیرنده تمام سنین هستند و محدودیت ندارند.
وی با تاکید بر خلاقیت در فضاهای بکر و جدید ایجاد شده در مجموعه تم پارک دارآباد عنوان کرد: وظیفه ذاتی سفرکارت معرفی و ایجاد بستر مناسب برای استفاده قشر معزز بازنشستگان و کارکنان دولت از خدمات هتلی تفریحی و رفاهی است و به همین جهت همکاری با مجموعه ایران فان قطعا میتواند در این خصوص راهگشا باشد.
مدیرعامل هلدینگ ایران فان نیز با قدردانی از قبول دعوت و برگزاری این جلسه عنوان کرد: برند سفرکارت ملی و دسترسی به چگونگی ارائه خدمات به کارکنان دولت و بازنشستگان ما را ترغیب به این همکاری کرده است و قطعا با بستر مناسبی که سفرکارت در اختیار دارد این همکاری میتواند عمیق تر باشد.
هلدینگ تفریحی ایران فان بزرگترین مرجع تفریحی ایران است که تاکنون در تهران متمرکز بوده و با در اختیار داشتن ۸ مرکز به ارائه خدمات به عموم مردم میپردازد.

اطلاعات بیشتر
شنبه 21 تیر 99
سید مهدی خراسانی ،حسن مجیدی و مدیران ستادی شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی با مدیران عالی کارخانه ذوب آهن اصفهان دیدار کردند
مدیر عامل شرکت سفر کارت ملی در دیدارمجدد با خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان عنوان کرد
در این جلسه که مهندس بهرامی معاون منابع انسانی و مهندس تقی یار رییس کمیسیون معاملات و معاون روابط عمومی شرکت ذوب آهن حضور داشتند، به چگونگی ارائه خدمات گردشگری در پساکرونا پرداخته شد.
سید مهدی خراسانی مدیرعامل شرکت سفرکارت ملی در این جلسه تاکید کرد: همانطور که پیشتر هم بیان شده بود کارخانه ذوب آهن اصفهان جایگاه کنونی خود در کشور و افکار عمومی را مدیون تلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل خدوم و زحمتکش این مجموعه می باشد. در همین راستا مجموعه سفر کارت ملی به عنوان عضو کوچکی در کشور از هیچ کوشش و تلاشی در ارائه خدمات به این عزیزان دریغ نکرده وهمواره در تلاش است تا کیفیت و نوع خدمات را بالا برده وبهترین خدمات را با نازل ترین قیمت برای این عزیزان فراهم نماییم.
هدف ما در این قرارداد ارائه خدمات است و نگاه تجاری به شرکت ذوب آهن نداریم. چرا که در گام اول هیچ گاه خود را از این عزیزان جدا ندانسته و در گام دوم دستبوس جامعه کارگری و خادم آنها دانسته است.
خراسانی تصریح کرد: وظیفه ذاتی ما ارائه خدمات به کارکنان دولت و بازنشستگان معزز است.
شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی سال گذشته طی قراردادی ارائه خدمات به کارکنان ذوب آهن را در دست گرفت که به دلیل شیوع بیماری کوید ۱۹ و اهمیت سلامت مسافران گرامی ارائه خدمات و سفرها متوقف گردید.

اطلاعات بیشتر
جمعه 13 تیر 99
مدیران شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی و گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی با معاون و مدیران رفاهی و خدمات اجتماعی شهرداری تهران درخصوص ارائه خدمات به کارکنان شهرداری تهران توافق کردند.
برگزاری جلسه شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی با معاون رفاهی و خدمات اجتماعی شهرداری تهران
در این جلسه مهندس مجیدی قائم مقام گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی و دکتر سید مهدی خراسانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی حضور داشتند.
مهندس نشاط با ابراز رضایت و تمایل به همکاری فی مابین دو مجموعه درخصوص ارائه خدمات سفرکارت ملی گفت: پرسنل معزز شهرداری تهران شامل ۶۵ هزار نفر میشوند که میتوانند از خدمات ویژه سفرکارت و باشگاه مشتریان بهره مند شوند.
اولین گروه ها تا ۲۰ تیرماه از سوی شهرداری تهران در قالب دو روز اقامت در یکی از هتل های سفرکارت اعزام خواهند شد.
همکاری فی مابین دو مجموعه با امضای تفاهم نامه بزودی آغاز خواهد شد.

اطلاعات بیشتر
یک شنبه 8 تیر 99
شرکت سفرکارت ملی با آژانس پرسپولیس در جلسه ای با حضور مدیران عامل و مدیران ستاد برای همکاری های بیشتر توافق کردند.
برگزاری جلسه سفرکارت ملی با آژانس پرسپولیس
در این جلسه سید مهدی خراسانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی با توضیح ظرفیت گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی و امکان همکاری تصریح کرد: گروه هتل های ایرانگردی با ۱۴۰۰ باب اتاق و شرکت سفرکارت ملی که عاملیت فروش این مجموعه است بر بستر دیجیتال با توانمندی مناسب و سهل الوصول امکان ارائه خدمات به مسافران پرسپولیس را دارد.
همچنین مدیرعامل آژانس پرسپولیس اقای رفیعی شاد طرح هایی در خصوص همکاری با شرکت سفرکارت ملی مطرح نمودند که مورد استقبال قرار گرفت .
در این جلسه مقرر شد دو شرکت در راستای بهره مندی از خدمات و اشتراک بازارهای هدف همکاری داشنه باشند.

اطلاعات بیشتر
یک شنبه 1 تیر 99
دکتر خراسانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی و مهندس مجیدی قائم مقام گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی از یک مزرعه گردشگری در اطراف تهران بازدید کردند.
بازدید مدیران ارشد ایرانگردی و جهانگردی و سفرکارت ملی از یک اکوتوریسم
دکتر خراسانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی و مهندس مجیدی قائم مقام گروه هتل های ایرانگردی و جهانگردی از یک مزرعه گردشگری در اطراف تهران بازدید کردند.
در این مزرعه که در نزدیکی تهران واقع شده است خدمات گردشگری متفاوتی ارائه میشود. این مزرعه اکوتوریسم است و حاوی جاذبه های طبیعی است.
به زودی خبرهای بیشتری از این مزرعه و همکاری شرکت سفرکارت ملی با این مجموعه خواهید شنید.

اطلاعات بیشتر
دو شنبه 23 دی 98
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی مجری انحصاری تورهای بازنشستگی صندوق بازنشستگی کشوری با مدیر منطقه مرکزی صندوق بازنشستگی کشوری در استان اصفهان دیدار کرد
تورهای ارزان قیمت و اقساطی برای بازنشستگان فعال می شود
دکتر سید مهدی خراسانی در این دیدار با تاکید بر برگزاری با کیفیت تورهای بازنشستگی از بزنامه این شرکت جهت راه اندازی تورهای ارزان قیمت و اقساطی برای بازنشستگان خبر داد.
عبادی نیز با قدردانی از زحمات شرکت سفرکارت ملی و اعلام رضایت بازنشستگان از برگزاری تورها و کیفیت آنها اذعان کرد: وظیفه ما خدمت به بازنشستگان معزز است و در این مسیر از هیچ عملی کوتاهی نمی کنیم.
عبادی خصوصا درباره بازنشستگان منطقه مرکزی کشور و خصوصا اصفهان عنوان کرد: سفرکارت ملی با حمایت صندوق بازنشستگی می تواند در برنامه های سفر علاوه بر سهمیه بازنشستگان فعالیت کند و این خواست بازنشسته است.
در پایان مقرر شد به زودی تورهای ارزان قیمت و اقساطی از طریق سفرکارت ملی برای بازنشستگان فعال شود.
اطلاعات بیشتر
یک شنبه 15 دی 98
بازگشایی مجدد دفتر فروش و ارائه خدمات سفر در اصفهان
بازگشایی مجدد دفتر فروش و ارائه خدمات سفر در اصفهان
دفتر شرکت سرمایه گذاری سفرکارت ملی که از اوایل سال جاری به دلیل برخی تغییرات از چرخه فعالیت خارج شده بود بازگشایی شد.
به گزارش پارسینه؛ مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره این شرکت با تصریح این موضوع گفت: استان اصفهان یکی از مراکز با اهمیت برای این شرکت است و بنایی برای عدم فعالیت این شعبه نداریم.
سید مهدی خراسانی افزود: شرکای تجاری ما در این استان بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
وی در خصوص ارائه خدمات به شرکت های طرف قرارداد در این استان هم توضیح داد: در حال حاضر به دلیل راه اندازی سامانه جدید سفرکارت و تمرکز اطلاعات این خدمات از طریق دفتر مرکزی انجام خواهند شد.
مدیرعامل سفرکارت ملی تاکید کرد: بازنشستگان معزز استان کماکان می توانند از خدمات تورهای بازنشستگی بهرمند شوند و شرکت هایی مانند ذوب آهن و فولاد نیز بابت ارائه خدمات با دفتر مرکزی تهران تماس حاصل کنند.
دکتر خراسانی در پایان با بیان اینکه برنامه ویژه ای برای استان اصفهان داریم عنوان کرد: اصفهان به عنوان یکی از مراکز مهم گردشگری یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری است و ما قصد داریم با فروش سفرکارت خدمات این استان را بیش از پیش تقویت کنیم.
برای ارتباط با دفتر مرکزی تهران مراجعان می توانند با شماره ۴۲۶۴۳_۰۲۱ و داخلی ۷۰۶ و ۷۰۷ و یا از طریق سایت به آدرس www.safarcard.ir اقدام نمایند.
اطلاعات بیشتر
تورهای ما
©2020 SafarCard Travel Agency, All Right Reserved